olifant rotonde web

Ophaalbrug web
OudeMannenhuis web
met tweetjes web
<>
everstein luchtfoto 2Wandeltocht  
Hagestein en rond de put.

Op de weg naar Hagestein is vooral het verloop van de rivier de Lek te volgen. De Lek en haar uiterwaarden zijn rijk aan diersoorten. Amfibieën vinden in de plantenrijke plassen in de uiterwaarden perfecte voortplantingsplaatsen. In het voorjaar trekken padden, kikkers en salamanders massaal naar deze poelen om er te paren en eieren af te zetten. Vogels kunt u langs de rivier het hele jaar door aantreffen. In de koude wintermaanden zoeken wintergasten zoals ganzen, kleine zwanen en smienten in de uiterwaarden weilanden en open water op. In het voorjaar en in de zomer vinden kleine zangvogels zoals de putter en de rietzanger in de meidoornstruiken, ooibossen en rietvelden een veilig plekje voor hun nest.


WANDELTOCHT HAGESTEIN EN ROND DE PUT 2 personen 3.50 euro, verkrijgbaar bij VVV Vianen.

Daar krijgt U voor:
Wandelroute, 10 km.
Bij eetcafé "Bij Die 2", 15% korting op uw verbruik.
VVV Vianen: koffie/thee.
Bezoek Stedelijk Museum.
Stadswandeling.


dres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.