olifant rotonde web

Ophaalbrug web
OudeMannenhuis web
met tweetjes web
<>

ca57233b8fZie fietstroutes
Acht polder fietstocht 33 km voor 2 personen slechts  7,50 euro  Het is algemeen bekend dat de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden samen het mooiste poldergebied van Nederland vormen. Dat is dus op zichzelf al een reden de “Acht Polder fietsroute”, die de VVV van Vianen voor u heeft uitgezet, te fietsen. Nergens in ons land ziet u in korte tijd zoveel weidevogels, oude boerderijen, uiterwaarden, sloten en knotwilgen. Onderweg doet U regelmatig adressen aan, al deze adressen hebben een oplaadpunt voor E-bikes!. Veel fietsplezier in de polder.
U krijgt hiervoor: 

Acht polder Fietsknooppuntenroute uitgebreide route beschrijving 33 km.
Stadswandeling Ameide.  
Kortingsbonnen voor Wapen van Ameide          lunch 15 % korting, of koffie: 2e kopje gratis.
VVV Vianen koffie/thee.
Stedelijk Museum. toegangskaarten
Stadswandeling Vianen.  
Pakket met, route beschrijving, stadswandelingen, toegangskaarten en kortingsbonnen te verkrijgen voor € 7,50 in het Museum.
Stedelijk Museum Vianen
Voorstraat 97
4132 AP Vianen
telefoon: 0347 - 371648 e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.